Kancelaria SK&S rekomendowana w rankingu The Legal 500 EMEA 2025

W tegorocznej edycji The Legal 500 EMEA 2025 jesteśmy rekomendowani w 14 kategoriach, w tym aż w 3 kategoriach uzyskaliśmy najwyższą ocenę (Tier 1).

Krzysztof Kanton po raz kolejny otrzymał najwyższe możliwe wyróżnienie „Hall of Fame” w kategorii Competition/antitrust.

Nasi Partnerzy znaleźli się na ekskluzywnej liście „Leading Partners”:

Poznaj naszych „Next Generation Partners”:

A oto nasi „Leading Associates”:

Ponadto prawie 40 prawników SK&S zostało wyróżnionych w rankingu The Legal 500 2025:

Banking and finance

Commercial, corporate and M&A

Dispute resolution

Employment

Energy and natural resources

Healthcare and life sciences

Intellectual property

Public procurement

Real estate

Tax

TMT

White-collar crime

Powiązane

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że w ostatnich dniach w sieci pojawiły się fałszywe wiadomości e-mail podszywające się pod naszą Kancelarię. W niektórych przypadkach do wiadomości dołączane są rzekome faktury wystawione przez naszą Kancelarię.

Fałszywe e-maile można rozpoznać po tym, że są wysyłane z nietypowych, nieznanych adresów, które nie należą do naszej domeny. Dodatkowo, często wiadomości te są wysyłane z adresów łudząco podobnych do adresów faktycznych nadawców. Pragniemy podkreślić, że nasza Kancelaria nie ma żadnego związku z tymi wiadomościami. Wszystkie oficjalne wiadomości od nas są wysyłane wyłącznie z adresów w domenie @skslegal.pl.

Informujemy, że w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa zawiadomiliśmy Policję, to jest Centralne Biuro Zapobiegania Cyberprzestępczości. Prosimy o ostrożność: dokładnie sprawdzajcie Państwo adres nadawcy wiadomości i nie otwierajcie podejrzanych e-maili ani załączników. W razie wątpliwości zalecamy natychmiastowe usunięcie takiej korespondencji.