Stanisław Gordziałkowski

Stanisław Gordziałkowski

Senior Counsel, adwokat, doradca podatkowy

Z kancelarią SK&S jestem związany od 2011 roku. Specjalizuję się w doradztwie podatkowym, w szczególności w zakresie podatku VAT oraz CIT, w tym restrukturyzacjach, transakcjach M&A, międzynarodowej optymalizacji podatkowej, cenach transferowych (TP) oraz postępowaniach podatkowych i kontrolnych. Uczestniczyłem w wielu międzynarodowych i krajowych projektach restrukturyzacyjnych oraz badaniach typu due dilligence. Wielokrotnie reprezentowałem klientów w sporach z organami podatkowymi, w tym przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym, a także przed sądami powszechnymi w sprawach dotyczących ubezpieczeń społecznych.

Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Podatkowego (IFA). Wykładam prawo podatkowe w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Jestem laureatem VI edycji konkursu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2017”. Jestem również autorem licznych artykułów o tematyce podatkowej. Wcześniejsze kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywałem w jednej z firm tzw. „wielkiej czwórki” oraz wiodącej kancelarii prawnej.

KONTAKT
Tel.:+48 22 608 73 71
Tel. kom.:+48 602 150 387
Fax:+48 22 608 70 70
Edukacja
  • Doradca podatkowy – od 2011
  • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – magister prawa – 2009
  • Uniwersytet w Orleanie – Szkoła Prawa Francuskiego – 2006-2007
Doświadczenie
  • Specjalizuje się w doradztwie podatkowym, w szczególności w zakresie podatku VAT oraz CIT, w tym restrukturyzacjach, transakcjach M&A, międzynarodowej optymalizacji podatkowej, cenach transferowych (TP) oraz postępowaniach podatkowych i kontrolnych
REKOMENDACJE
  • Legal 500 – Tax; Private client
  • Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazeta Prawna
PUBLIKACJE