Zbyszko Wizner

Zbyszko Wizner

Starszy Partner, radca prawny

W roku 2000 zostałem partnerem w SK&S i od tego czasu kieruję biurem kancelarii w Poznaniu. Kieruję praktyką kancelarii w zakresie projektów infrastrukturalnych. Obok praktyki ogólnoprawnej koncentruję się na doradztwie dla klientów z branż energetycznej i budowlanej. Doradzam w zakresie energetyki, procesów budowlanych i infrastrukturalnych, między innymi w kontraktach budowlanych (FIDIC i non-FIDIC), w tym w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych, w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych dotyczących energetyki i inwestycji budowlanych.

Występuję jako wykładowca lub moderator warsztatów i konferencji dotyczących sektora infrastrukturalnego. Przed podjęciem współpracy z SK&S, w latach 1992-1999, pracowałem w departamencie prawnym Ernst & Young w Poznaniu, a następnie kierowałem poznańską praktyką prawną firmy KPMG oraz zespołem podatkowym biura KPMG w Poznaniu.

KONTAKT
Tel.:+48 61 856 00 65
Tel. kom.:+48 608 420 801
Fax:+48 61 856 05 67
Edukacja
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – pracownik naukowy na Wydziale Prawa – 1991-1993
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – magister prawa – 1992
  • Uniwersytet Christiana-Albrechta w Kiel – 1990-1991
Doświadczenie
  • Zajmuje się doradztwem dla klientów z branż energetycznej i budowlanej
  • Doradzam w zakresie energetyki, procesów budowlanych i infrastrukturalnych, między innymi w kontraktach budowlanych (FIDIC i non-FIDIC), w tym w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych, w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych dotyczących energetyki i inwestycji budowlanych
REKOMENDACJE
  • Legal 500 – Energy and natural resources; Real estate
PUBLIKACJE