SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Jako polska kancelaria czujemy się częścią społeczności, w której działamy. Od początku naszej działalności nasi prawnicy aktywnie angażują się w projekty o znaczeniu ogólnospołecznym, państwowym, lokalnym i edukacyjnym. W ramach działalności pro bono pomagamy osobom prywatnym, fundacjom, stowarzyszeniom, organizacjom pożytku publicznego, miastom i gminom.

„Społeczna odpowiedzialność biznesu” to również wspieranie naszych pracowników i współpracowników. Od zawsze fundamentem relacji wewnątrz kancelarii są wzajemny szacunek i życzliwość. Jeszcze w 2012 roku, jako pierwsza polska kancelaria, wprowadziliśmy program SK&S Przyjazny Rodzinie, obejmujący stworzenie właściwych i dogodnych warunków do pracy dla kobiet w ciąży, rodziców i opiekunów małych dzieci.  Wspieramy także rozmaite oddolne inicjatywy w kancelarii, jak np. SK&S Biega, czy KISIEL – Komitet Inicjatyw Społecznych i Eleganckiego Luzu (okresowe spotkania integracyjne).

W trosce o środowisko naturalne konsekwentnie wdrażamy w kancelarii program Zielony SK&S, obejmujący odchodzenie od plastiku, segregację odpadów, redukcję makulatury i inne podobne działania.

W 2018 roku otrzymaliśmy nagrodę „Profesjonaliści o Dobrym Sercu”. Jej laureatami zostali  Sławomir Łuczak, Szymon Czerwiński oraz Stanisław Gordziałkowski.

W tym samym roku znaleźliśmy się na pierwszym miejscu w kategorii „Działalność pro bono” w rankingu firm doradztwa podatkowego dziennika „Rzeczpospolita”.

11/10/2021: WLG | Impact

🌏 W dniach 25 września – 3 października, na zaproszenie World Law Group, wzięliśmy udział w wydarzeniu WLG Impact 🌏 Współpracownicy…