Radosław Waszkiewicz

Radosław Waszkiewicz

Partner, radca prawny

Do zespołu SK&S dołączyłem w 1998 roku, a w 2009 roku zostałem partnerem w kancelarii. Kieruję praktyką nieruchomości. Specjalizuję się w prawie nieruchomości, inwestycjach budowlanych, prawie handlowym oraz prawie ochrony środowiska. Zajmuję się obsługą transakcji związanych z nabywaniem, sprzedażą i najmem nieruchomości komercyjnych i przemysłowych, w tym projektów deweloperskich, a także transakcji związanych z nabywaniem i sprzedażą przedsiębiorstw i spółek.

Doradzam w kontraktach budowlanych (FIDIC i non-FIDIC), w tym w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych, a także w postępowaniach administracyjnych z zakresu inwestycji budowlanych i prawa ochrony środowiska. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze projektów inwestycyjnych typu „greenfield”, w tym projektów realizowanych w specjalnych strefach ekonomicznych.

KONTAKT
Tel.:+48 22 608 70 48
Tel. kom.:+48 604 050 110
Fax:+48 22 608 70 70
Edukacja
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – magister prawa – 1998
Doświadczenie
  • Kieruje praktyką nieruchomości
  • Specjalizuje się w prawie nieruchomości, inwestycjach budowlanych, prawie handlowym oraz prawie ochrony środowiska
  • Zajmuje się obsługą transakcji związanych z nabywaniem, sprzedażą i najmem nieruchomości komercyjnych i przemysłowych, w tym projektów deweloperskich, a także transakcji związanych z nabywaniem i sprzedażą przedsiębiorstw i spółek
  • Doradza w kontraktach budowlanych
REKOMENDACJE
  • Legal 500 – Real estate
PUBLIKACJE