Kancelaria SK&S rekomendowana w Chambers and Partners 2023

Kancelaria SK&S po raz kolejny znalazła się w czołówce firm wyróżnionych w rankingu wydawnictwa Chambers and Partners – „Chambers Europe 2023”. Wyróżnienia otrzymało aż 18 prawników SK&S w 10 kategoriach, a kancelaria SK&S otrzymała rekomendacje w 6 obszarach prawa.

W zakresie transakcji fuzji i przejęć oraz sporów sądowych i arbitrażowych, prof. Stanisław Sołtysiński utrzymał najwyższą możliwą pozycję w rankingu, otrzymując tytuł „Senior Statespeople”. Równie znaczącą pozycję „Senior Statespeople” w zakresie rozwiązywania sporów utrzymał Dariusz Skuza.

Swoje miejsce w rankingu umocnili: dr Marcin Olechowski, awansując w zakresie bankowości i finansów, Mikołaj Sowiński w obszarze TMT, a także Marek Oleksyn w IP.

W tegorocznej edycji Chambers Europe zadebiutowali: Piotr Andrzejak („Band 4”, Tax) oraz Filip Sodulski („Associates to watch”, Employment).

Chambers and Partners jest jednym z najbardziej prestiżowych rankingów firm prawniczych, a jego wyniki pokazują silną pozycję kancelarii SK&S w środowisku międzynarodowym.

Szczegółowe notowania rankingowe dla SK&S:

✔ Banking & Finance: Regulatory

✔ Competition/Antitrust – Band 2

✔ Corporate/M&A – Band 2

✔ Dispute Resolution – Band 1

✔ Dispute Resolution: Arbitration

✔ Employment – Band 3

✔ Intellectual Property – Band 2

✔ Tax – Band 2

✔ TMT

✔ White-Collar Crime

Powiązane