SK&S doradzał AniCura AB w procesie przejęcia przychodni weterynaryjnej „Gliwcka Przychodnia Weterynaryjna”

Zespół transakcyjny SK&S doradzał AniCura AB w procesie przejęcia przychodni weterynaryjnej „Gliwcka Przychodnia Weterynaryjna”. Jedna z największych przychodni weterynaryjnych w Polsce, zlokalizowana w Gliwicach, dołączyła do AniCura – rodziny wiodących klinik weterynaryjnych w Europie.

Zespół transakcyjny SK&S doradzał AniCura AB na wszystkich etapach procesu transakcyjnego, w tym w zakresie badania due diligence oraz przygotowania i negocjacji dokumentacji transakcyjnej.

AniCura reprezentował Julius Krüger (Head of M&A International oraz członek zarządu AniCura Poland) i Erik Bergman (Senior Analyst) oraz zespół transakcyjny SK&S w składzie Tomasz Kański (Senior Partner) i  Kacper Kurowski (Associate), wspierany przez Jacek Myszko (Partner), Krzysztof Woś (Senior Counsel), Ewelina Woike-Reguła (Associate) oraz Mateusz Zagozdon (Junior Associate).

Podczas transakcji zespoły AniCura i SK&S współpracowały z zespołem transakcyjnym Rödl & Partner kierowanym przez Jarosława Kamińskiego, który był odpowiedzialny za kwestie finansowe i podatkowe.”

Powiązane