Żaneta Urbaniak prelegentem na VIII Ogólnopolskiej Konferencji PZP. Nowe prawo zamówień publicznych – konsekwencje i trudności wdrożeniowe

W dniach 15-16 marca 2021 r. odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja PZP. Nowe prawo zamówień publicznych – konsekwencje i trudności wdrożeniowe, organizowana przez Wydawnictwo C.H.Beck we współpracy z Katedrą Prawa Konstytucyjnego, Administracyjnego i Zamówień Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Drugiego dnia konferencji w panelu Ochrona prawna interesów stron w zamówieniach publicznych, jako ekspert wystąpi Żaneta Urbaniak i wygłosi wykład dotyczący charakteru żądań odwoławczych.

Wydarzenie poświęcone jest zagadnieniom związanym z wdrażaniem nowej ustawy – Prawo zamówień publicznych. Celem konferencji jest prezentacja stanowisk ekspertów wraz z dyskusją co do najpoważniejszych trudności praktycznych i wątpliwości interpretacyjnych zachodzących w sferze udzielania i wykonywania zamówień publicznych w świetle nowelizacji przepisów. Program konferencji obejmuje kluczowe problemy z tej dziedziny, zwłaszcza z punktu widzenia potrzeb praktyki i judykatury.

Konferencja odbędzie się online – więcej informacji TUTAJ

Powiązane