SK&S doradzał Sea/ by Maritech w nabyciu 100% udziałów w Setapp sp. z o.o.

Zespół M&A SK&S doradzał Sea/ by Maritech w nabyciu 100% udziałów w Setapp sp. z o.o. przez Maritech Holdings Limited.

Setapp to spółka technologiczna z siedzibą w Poznaniu. Jest dostawcą technologii dla wielu organizacji morskich. Mając dostęp do największych talentów z branży IT i dobre zrozumienie przemysłu morskiego, Setapp posiada odpowiednie warunki, aby rozwijać swoją działalność razem z Sea/ by Maritech.

Sea/ by Maritech to platforma SaaS skoncentrowana na dostarczaniu „Inteligentnego Rynku dla Fixing Freight”. Dzięki szerokiej gamie narzędzi dedykowanych dla czarterujących, brokerów i właścicieli statków, platforma Sea/ jest wykorzystywana do obsługi 34 000 urządzeń rocznie na różnych rynkach, w tym na ponad 80% morskiego rynku rudy żelaza.

Firma Sea/ by Maritech była reprezentowana przez zespół M&A SK&S w składzie: Michał Dawidowicz (Senior Associate) i Mariusz Domagała (Senior Associate), pod kierownictwem Roberta Gawałkiewicza (Partnera Zarządzającego).

Zespół M&A SK&S był wspierany przez szereg innych działów SK&S, w tym przez: Marka Oleksyna (Senior Counsel, IP/IT), Szymona Czerwińskiego (Senior Counsel, Tax), Joannę Gorycę (Associate, Tax), Żanetę Urbaniak (Senior Associate, State Aid), Bartłomieja Dębskiego (Senior Associate, Real Estate) oraz Joannę Mróz-Bednarz (Associate, Banking & Finance).

Więcej informacji o transakcji jest dostępnych TUTAJ

Powiązane