XI Kongres Infrastruktury Polskiej

15 czerwca, w warszawskim Centrum Nauki Kopernik, odbył się XI Kongres Infrastruktury Polskiej zorganizowany przez Rynek Infrastruktury oraz Zespół Doradców Gospodarczych TOR.  Partnerem Prawnym wydarzenia była Kancelaria SK&S.

W debacie otwarcia udział wzięła Żaneta Urbaniak. Podczas żywej dyskusji uczestnicy odpowiedzieli na pytania jakich zmian potrzebują inwestycje infrastrukturalne w Polsce. W debacie zamykającej Kongres miała również okazję opowiedzieć o prawnych aspektach publicznego i prywatnego finansowania inwestycji w czasach wysokiej inflacji.

W panelu dotyczącym zielonej infrastruktury na kolei, drogach i morzu w roli prelegenta wystąpił dr Łukasz Wyszomirski, opowiadając jak dostosować regulacje do rozwoju #OZE.

Katarzyna Paczuska-Tokarska – Partner w praktyce Sporów Sądowych i Arbitrażowych SK&S wystąpiła w debacie pt. „Kolej: dynamiczny rozwój czy niewykorzystywany potencjał?”.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli również okazję spotkania i porozmawiania z przedstawicielami niektórych naszych praktyk: Zbyszko Wizner, Radosław Waszkiewicz, Marek Oleksyn, Agata Szeliga, Tomasz Młodawski, Michał Wach oraz Anna Grzywczak-Kubiak.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto z wydarzenia.

Powiązane