Sukces SK&S w 21. Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej

Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak znalazła się na podium największych firm prawniczych w Polsce według liczby adwokatów i radców prawnych – zdobyliśmy trzecie miejsce z łączną liczbą 128 kwalifikowanych prawników. Według ogólnej liczby prawników zajęliśmy czwarte miejsce na liście największych firm prawniczych w Polsce.

Kapituła konkursowa, konkurencja i środowisko prawnicze wyróżnili wieloletni wkład SK&S w poszczególne specjalizacje prawa. Praktyka prawa własności intelektualnej oraz sądowe rozwiązywanie sporów i arbitraż są niepodważalnymi liderami wśród polskich kancelarii i plasują się na pierwszym miejscu. Docenione zostały również zespoły prawa karnego dla biznesu, TMT (informatyka, media, komunikacja), prawa pracy oraz doradzania prywatnym klientom – SK&S zajęła 2. miejsce w tych praktykach.

Mecenas Sławomir Łuczak został uznany za lidera w obszarze Private Clients. Imienną rekomendację otrzymali także mecenas Agnieszka Fedor w praktyce prawa pracy i mecenas Jacek Myszko w praktyce prawa farmaceutycznego i medycznego.

Kancelaria SK&S została liderem rynku w wielu obszarach swojej działalności, pomimo ubiegłorocznych wyzwań i trudnej sytuacji gospodarczej.

Powiązane