Borys D. Sawicki prelegentem podczas Real Estate Impactor

22 czerwca 2023 r. w Warszawie odbędzie się Real Estate Impactor, doroczne wydarzenie organizowane przez wydawnictwo Rzeczpospolita.

Borys D. Sawicki weźmie udział w panelu dyskusyjnym „ESG, czyli dokąd popłyną „zielone”. Podczas dyskusji moderowanej przez Adama Roguskiego, eksperci poruszą same „zielone” tematy, takie jak finansowanie, budowanie czy też modernizacja starszych nieruchomości.

Więcej informacji na stronie wydarzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że w ostatnich dniach w sieci pojawiły się fałszywe wiadomości e-mail podszywające się pod naszą Kancelarię. W niektórych przypadkach do wiadomości dołączane są rzekome faktury wystawione przez naszą Kancelarię.

Fałszywe e-maile można rozpoznać po tym, że są wysyłane z nietypowych, nieznanych adresów, które nie należą do naszej domeny. Dodatkowo, często wiadomości te są wysyłane z adresów łudząco podobnych do adresów faktycznych nadawców. Pragniemy podkreślić, że nasza Kancelaria nie ma żadnego związku z tymi wiadomościami. Wszystkie oficjalne wiadomości od nas są wysyłane wyłącznie z adresów w domenie @skslegal.pl.

Informujemy, że w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa zawiadomiliśmy Policję, to jest Centralne Biuro Zapobiegania Cyberprzestępczości. Prosimy o ostrożność: dokładnie sprawdzajcie Państwo adres nadawcy wiadomości i nie otwierajcie podejrzanych e-maili ani załączników. W razie wątpliwości zalecamy natychmiastowe usunięcie takiej korespondencji.