Kogo poszukujemy

Do biura SK&S w Warszawie, do Zespołu IT poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Młodszy Specjalista IT

Opis stanowiska:

  • pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów informatycznych;
  • konfiguracja stacji roboczych, serwerów i urządzeń sieciowych;
  • pomoc w administrowaniu i zarządzaniu infrastrukturą informatyczną kancelarii;
  • współpraca z dostawcami z obszaru IT;
  • udział w nowych projektach informatycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, informatyczne – warunek konieczny;
  • doskonała znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość stacji roboczych z systemem Windows 10;
  • dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server i Linux;
  • dobra znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP);
  • mile widzialne doświadczenie w pracy z systemami serwerowymi Microsoft (MS SQL, MS Exchange, Sharepoint);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dokładność i odpowiedzialność;
  • entuzjazm, inicjatywa i konsekwencja w działaniu;
  • otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej kancelarii prawnej;
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w ciekawych projektach informatycznych;
  • uczestnictwo w szkoleniach;
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;
  • opiekę medyczną;
  • kartę Multisport;
  • stołówkę firmową.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego mailem na adres: office@skslegal.pl

W tytule maila prosimy wpisać: „Młodszy Specjalista IT”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).