SK&S z nowym Partnerem Zarządzającym od 1 stycznia 2024 roku

Z dniem 1 stycznia 2024 roku dr Marcin Olechowski zastąpi mec. Roberta Gawałkiewicza, który był Partnerem Zarządzającym SK&S przez 7 lat i postanowił zakończyć pełnienie tej funkcji z końcem 2023 r. Robert Gawałkiewicz będzie nadal wspierał zarządzanie kancelarią jako członek Komitetu Zarządzającego. Ponadto będzie kierował swoją dotychczasową praktyką prawa spółek, fuzji i przejęć.

Dr Marcin Olechowski jest związany z SK&S od 1995 roku, a od 2007 jest partnerem kierującym praktyką bankowości i finansów w kancelarii. Jest adwokatem, doświadczonym specjalistą w zakresie regulacji usług i instytucji finansowych. Ma bogate doświadczenie w transakcjach finansowych i M&A, jak również w arbitrażu międzynarodowym. Jest wieloletnim członkiem Komitetu Zarządzającego kancelarii.

„Dziękuję partnerom SK&S za zaufanie okazane wyborem na stanowisko Partnera Zarządzającego. Kancelaria jest w świetnej kondycji, za co należą się wyrazy szczerego uznania dla mojego kolegi Roberta Gawałkiewicza. Dzięki wizji, zaangażowaniu i przykładowi Roberta ostatnie siedem lat to okres stałego wzrostu i sukcesów SK&S” – mówi dr Marcin Olechowski. „Cieszę się na wspólną pracę z naszym utalentowanym gronem partnerów i prawników w kontynuowaniu tych sukcesów, tak abyśmy konsekwentnie pozostawali na czele rynku dzięki stałemu rozwijaniu kompetencji, niezmiennie wysokiej jakości obsługi klientów i otwartości na nowe technologie”.

Robert Gawałkiewicz, radca prawny i obecny Partner Zarządzający dodaje: „uważam, że doświadczenie, kompetencje i wiedza mojego kolegi dr. Marcina Olechowskiego będą bardzo przydatne i cenne dla dalszego rozwoju naszej kancelarii. Wierzę, że pod jego przywództwem firma wzmocni i ugruntuje swoją pozycję, jako jedna z wiodących kancelarii na rynku usług prawniczych”.

Powiązane