Prawnicy SK&S doradzali przy sprzedaży udziałów w firmie WiseBase na rzecz Syndigo Polska

Prawnicy Sołtysiński Kawecki & Szlęzak (SK&S) doradzali Panu Piotrowi Morkowskiemu w związku ze sprzedażą udziałów w firmie WiseBase sp. z o.o. na rzecz Syndigo Polska sp. z o.o. (spółki należącej do The Jordan Company).

WiseBase to platforma online do wymiany danych zawierająca ponad 300 000 w pełni opisanych produktów i działająca na obszarze Polski, Rumunii i Niemiec. Platforma służy do wymiany danych między dostawcami, a detalistami w oparciu o dobrze przygotowaną strukturę opisów.

The Jordan Company to spółka zarządzająca funduszami o wartości ponad 11 miliardów USD i posiadająca ponad 36-letnie doświadczenie w inwestowaniu oraz wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw w wielu sektorach gospodarki.

W skład zespołu prawników SK&S kierowanego przez Janusza Siekańskiego (Senior Partner), weszli: Leszek Małecki (Senior associate) oraz Anna Bartosiewicz (Associate). Za kwestie podatkowe związane z transakcją odpowiadali Piotr Andrzejak (Partner) oraz Wojciech Węgrzyn (Senior associate).

Dodatkowe informacje na temat transakcji:
http://centrumprasowe.pap.pl/cp/en/news/info/143873,1,syndigo-przejmuje-europejskiego-dostawce-danych-produktowych-wisebase