Zespół SK&S M&A doradzał Straumann Holding AG – światowemu liderowi w dziedzinie uzupełnień protetycznych i rozwiązań ortodontycznych – w nabyciu 100% udziałów w spółce Schmidt Dental sp. z o.o.

Zespół SK&S M&A doradzał Straumann Holding AG – światowemu liderowi w dziedzinie uzupełnień protetycznych i rozwiązań ortodontycznych – w nabyciu 100% udziałów w spółce Schmidt Dental sp. z o.o., dystrybutora produktów ortodontycznych.

Straumann łączy globalne i międzynarodowe marki, specjalizujące się w stomatologii odtwórczej, protetycznej, korekcyjnej i cyfrowej, w tym Anthogyr, ClearCorrect, Dental Wings, Medentika, Neodent, NUVO, Straumann oraz inne w pełni lub częściowo kontrolowane spółki i partnerów.

Straumann reprezentowany był przez zespół M&A kancelarii SK&S w składzie Michał Dawidowicz (Senior Associate) i Marcin Gutkowski (Associate), prowadzony przez Tomasza Kańskiego (Partner), razem z prawnikami z innych działów – Szymonem Czerwińskim (Senior Counsel), jak również Krzysztofem Kantonem (Partner) i Maciejem Żelewskim (Senior Associate) z działu prawa antymonopolowego.

Pana Olivera Schmidta – sprzedającego – reprezentował Pan Andrzej Burzak, radca prawny z kancelarii Burzak Okoń i Wspólnicy KRP sp. k. oraz Pan Bartosz Chojnacki, doradca podatkowy z kancelarii Saldo Chojnaccy sp. z o.o.

Powiązane