Ranking Kancelarii Prawniczych 2022 20. edycja jubileuszowa

W tegorocznej 20. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych Dziennika Rzeczpospolita Sołtysiński Kawecki & Szlęzak znalazła się na podium w klasyfikacji kancelarii według liczby adwokatów i radców prawnych, zajmując 3-cie miejsce z liczbą 120 kwalifikowanych prawników.

Tym samym SK&S jest nieustannie w czołówce największych firm prawniczych w Polsce.

Kancelaria SK&S została uznana za lidera w zakresie procesów sądowych (cywilnych, karnych, gospodarczych, administracyjnych). Rekomendacje otrzymali również: dr Marcin Olechowski w praktyce sporów międzynarodowych i mec. Krzysztof Kanton w praktyce spraw konsumenckich. Jesteśmy kancelarią rekomendowaną w następujących dziedzinach: doradztwo regulacyjne dla sektora finansowego, Fintech, media i telekomunikacja, nowe technologie, prawo spółek i prawo handlowe, prawo własności intelektualnej, sprawy konsumenckie.

Kapituła doceniła wkład kancelarii SK&S w pomoc dla walczącej Ukrainy, przekazując na ręce Partnera Zarządzającego mec. Roberta Gawałkiewicza wyróżnienie w tej kategorii.

Kancelaria SK&S otrzymała także wyróżnienie za wkład w budowę Rynku Prawniczego w Polsce.

Są to ważne wyróżnienia dla SK&S, biorąc pod uwagę rekordową liczbę kancelarii sklasyfikowanych w tegorocznym jubileuszowym wydaniu rankingu.